Fibaro Home Center

Centrum domu je základným stavebným prvkom inteligentnej elektroinštalácie. Cez Fibaro Home Center prechádza celý komunikačný tok medzi zariadeniami a ovládacími prvkami. Fibaro Home Center 2 sa používa pri domácej automatizácii v rodinných domoch. Mladší brat Fibaro Home center Lite zasa odporúčame pri jednoduchých inštaláciach s jednoduchou topológiou.

Fibaro smart home a inteligentná zásuvka Fibaro

Zariadenie, ktoré je základným stavebným kameňom inteligentnej inštalácie. Zásuvka ako žiadna iná – tradičný prémiový dizajn FIBARO spája estetiku s efektivitou.

Farebný krúžok mení farbu podľa spotreby ktorú priamo zásuvka meria, minimalistický dizajn nenarúša kompozíciu interiéru.

So zásuvkou FIBARO získavate viac

Meranie spotreby a jej signalizácia farebných LED kruhom. Dizajnové zariadenie, aké nemá žiadna konkurenčná značka. Spínanie rôznych spotrebičov – napríklad lampa. Zásuvka vás upozorní, keď niečo nie je správne. Bezpečnostná stavba tela zásuvky. Zásuvka si nevyžaduje žiadnu náročnú inštaláciu. Zapojenie je úplne jednoduché a zvládne ho naozaj každý.

Jednoduché použitie

Primárne a najjednoduchšie použitie zásuvky FIBARO je implementácia osvetlenia, rôznych stolových lámp, nočných svetiel a ostatných zariadení určených na osvetlenie, do ktorých nie je priamo možné vstavať modul ovládania osvetlenia.

Samotná zásuvka je tak malá, že sa zmestia aj dve vedľa seba do bežnej dvojzásuvky, to u konkurencie nečakajte.

Dohľad nad funkčnosťou

Vo Fibaro smart home systéme aj zásuvka vie ako sa má spotrebič, ktorý monitoruje alebo ovláda správať, takže vie, že vás má upozorniť ak niečo nie je v poriadku. Pokazená chladnička? Zásuvka FIBARO to zistí a pošle upozornenie. A mysleli sme aj na najmenších. Špeciálna stavba tela zásuvky zamedzuje tým najmenším a najzvedavejším prístup ku kontaktom na zásuvke pomocou vstavanej krytky vo vnútri zásuvky.

3 milióny farieb čakajú na vaše nápady

Využite nekonečné možnosti RGBW svetelných zdrojov v spolupráci s komponentmi od FIBARO

Fibaro RGBW Controller

Modul určený pre ovládanie LED svetelných zdrojov. Modul disponuje 4 ovládacími vstupmi s ovládaním pomocou 0 – 10 V a 4 výstupmi pomocou PWM. Na modul je možné pripojiť až 4 zdroje svetla, prípadne jeden ktorý ovládame v celom spektre farieb. Modul je možné použiť na nastavenie náladových svetiel, LED pásov. Osvetlenie je taktiež možné nastaviť ako ALARM – pomocou tohto aktoru vás dom upozorní o situácii, či už želanej alebo neželanej rôznymi farbami a spôsobmi svietenia LED zdrojov.

Fibaro DIMMER 2

Modul určený pre stmievanie a ovládanie akéhokoľvek druhu osvetlenia, dokáže spínať LED zdroje s pomocou Fibaro Bypass, klasické aj halogénové žiarovky, jednoducho takmer akýkoľvek svetelný zdroj. Fibaro DIMMER 2 je najpoužívanejší prvok osvetlenia používaný pri stavbe inteligentných elektroinštalácií. Fibaro DIMMER 2 vám vieme naprogramovať aj ako signalizáciu. Kedže každý prvok systému komunikuje s „mozgom“ a ten dáva povely, je jednoduché napríklad pri zazvonení na zvončeku zapnúť osvetlenie pri bráne na 20% a po “schválení” návštevy na 80%.

Zabezpečovacie moduly Z-wave a Fibaro – viac ako alarm

Jeden senzor, nekonečno možností. Senzor Fibaro vás prekvapí, dokáže omnoho viac ako by ste dokázali očakávať

4 senzory v jednom malom tele

Moderná signalizácia pomocou farieb

Malé, elegantné a prenosné zariadenie

Naučí sa, čo je správne a čo máte radi

Fibaro motion senzor

Multisenzor nie je len zabezpečenie, všetky údaje posiela do mozgu systému, na základe nameranej teploty systém spína kúrenie alebo chladenie, podľa nameranej intenzity osvetlenia dokáže zapínať alebo stmievať rôzne svetlá v dome, vytiahnuť žalúzie alebo čokoľvek čo vás napadne. Oko senzoru vám dokáže pomôcť – pri vstupe do miestnosti zaznamená pohyb a signalizuje vám pomocou prednastavených farieb teplotu v miestnosti. Jednoduché a účelné – vždy budete vedieť aká je teplota v miestnosti kde sa zrovna nachádzate

Náš TIP: využitie FIBARO pohybového senzoru

Umiestnite multisenzor k vašej spiacej ratolesti a keď senzor zaznamená že sa dieťa zobudilo, zapne lampičku na 20% a zapne obľúbenú detskú hudbu. Skúste ho kombinovať s kamerami – napr. zaznamená pohyb, zapne svetlo a nahrávanie videa.

Technológia v minimálnych rozmeroch

Minimalistický dizajn – priemer “oka” je len 44 mm. Jednoduchá inštalácia, ani si ho nevšimnete.