Predstavte si život ako vo filme

Pomocou Z–wave inteligentného riešenia váš dom vylepšíme na úroveň, akú vidíte v Amerických filmoch. Prehrávanie cez aplikáciu? Ovládanie všetkých mediálnych zariadení? Nech sa páči, Z–wave to všetko dokáže. Nastavenie budíku cez Fibaro? Samozrejme, ráno vám zo zabudovaných stropných reproduktorov začne hrať vaša obľúbená hudba, vytiahnu sa žalúzie a hádajte čo? Kávu vám už náš systém pripravuje, v TV už bežia ranné správy a v kúpeľni sa kúrenie zaplo už pred malou chvíľou tak, ako to máte radi.

Nasťahujte si domov Alexu

Amazon Echo dot je multimediálne hands free zariadenie, pomocou ktorého si jednoduchým príkazom pustíte hudbu, zapnete svetlo, TV, prípadne sa spýtate: ,,Alexa, aké bude dnes počasie v Tatrách?” alebo ,,Alexa, čo mám dnes na pláne?” – Alexa vám odpovie. Úžasné, však?

Komunikujte s vaším domom

Inteligentné riešenie domácnosti nekončí len pri zabezpečovacom systéme, ovládaní spotrebičov, kúrenia a svetiel. Máme toho pre vás pripraveného omnoho viac. Napríklad ozvučenie vo vašom dome nemusí ostať len pri stropných reproduktoroch. Do vašej obývačky vám vieme ponúknuť aj kvalitný priestorový zvuk, zabezpečený známymi značkami ako DENON alebo SONOS, ktoré podporujú Z–wave a samozrejme sú kompatibilné.

Kvalitný zvuk kdekoľvek

Nechajte sa prebudiť vašou obľúbenou hudbou v tej najlepšej kvalite. Za pomoci zariadení značiek iEAST alebo Rocki je to realitou. Zapnite si hudbu pomocou aplikácie z akéhokoľvek zariadenia, ktoré máme v ponuke. Podporujú prehrávanie hudby z tabletu, mobilu, spotify alebo napríklad aj z dátového úložiska.

Alexa, hlas vášho domu

Medzi prvky multimediálnej nadstavby patrí aj hlasové ovládanie. Áno, aj to inteligentná domácnosť od nás dokáže. Alexa funguje iba v anglickom alebo nemeckom jazyku, no pre väčšinu užívateľov to nie je problém. Pre nás je to najšpičkovejšie dostupné zariadenie svojho druhu.

Jedno diaľkové na všetko

Dokážete ovládať vašu TV, káblovku, hraciu konzolu, AV receiver, HIFI vežu, ako aj celý dom. Toto špeciálne zariadenie spojí všetky ovládače a aplikácie v domácnosti. Spojí ich v jeden systém. Logitech Harmony je naozajstným kúzelníkom vo vašom dome.

Chráňte si vašu domácnosť aj pomocou týchto inteligentných bezpečnostných senzorov