Multimédiá – nechajte sa očariť nekonečnými možnostami

 

Inteligentné riešenie domácnosti nekončí len pri zabezpečovacom systéme, ovládaní spotrebičov, kúrenia a svetiel. Máme toho pre vás pripraveného omnoho viac.

Pomocou Z-wave inteligentného riešenia váš dom vylepšíme na úroveň, akú vidíte v Amerických filmoch. Prehrávanie cez aplikáciu? Ovládanie všetkých mediálnych zariadení? Nech sa páči, Z-wave to všetko dokáže. Nastavenie budíku cez Fibaro ? samozrejme, ráno vám zo zabudovaných stropných reproduktorov začne hrať vaša obľúbená hudba, vytiahnu sa žalúzie a hádajte čo? Kávu vám už náš systém pripravuje, v TV už bežia ranné správy a v kúpeľni sa kúrenie zaplo už pred malou chvíľou tak, ako je vám to príjemné.

Multimediálna nadstavba nie je určená len do novostavieb, pomocou Z-wave zariadení ozvučíme váš domov pomocou aplikácie aj bezdrôtovo, ba dokonca štýlovo. 🙂

Kvalitný zvuk kdekoľvek

Nechajte sa prebudiť vašou obľúbenou hudbou v tej najlepšej kvalite. Za pomoci zariadení značiek iEAST alebo Rocki je to realitou. Zapnite si hudbu pomocou aplikácie z akéhokoľvek zariadenia, ktoré máme v ponuke. Podporujú prehrávanie hudby z tabletu, mobilu, spotify alebo napríklad aj z dátového úložiska.

Ozvučenie vo vašom dome nekončí iba pri stropných reproduktoroch. Do vašej obyvačky vám ponúkneme kvalitný priestorový zvuk, zabezpečený známymi značkami ako DENON alebo SONOS, ktoré podporujú Z-wave a samozrejme sú kompatibilné.

Zvuková nadstavba nie je len vecou novostavby, ponúkame aj bezdrôtové riešenie bez sekania drážok a vŕtania. Jednoducho štýlové zariadenie položíte na poličku a nastavíte.

Alexa, hlas vášho domu

Medzi prvky multimediálnej nadstavby patrí aj hlasové ovládanie. Áno, aj to inteligentná domácnosť od nás dokáže. 🙂 Alexa bohužiaľ funguje iba v anglickom/ nemeckom jazyku, no pre veľa užívateľov to nie je problém. Podľa nás je to najšpičkovejšie dostupné zariadenie svojho druhu.

Amazon Echo dot je multimediálne hands free zariadenie, pomocou ktorého si jednoduchým príkazom pustíte hudbu, zapnete svetlo, TV, prípadne sa spýtate: ,,Alexa, aké bude dnes počasie v Tatrách?” alebo ,,Alexa, čo mám dnes na pláne?” – Alexa vám odpovie. Úžasné, však?

Amazon Echo dot je vybavený až 7 reproduktormi, dokáže sa pripojiť k reproduktorom pomocou 3,5 mm jacku, alebo príkazom ,,Alexa, pripoj sa cez bluetooth na repro sústavu.”

Jedno diaľkové za všetky

Dokážete ovládať vašu TV, káblovku, hraciu konzolu, AV receiver, HIFI vežu, ako aj celý dom. Toto špeciálne zariadenie spojí všetky ovládače a aplikácie v domácnosti. Spojí ich v jeden systém. Logitech Harmony je naozajstným kúzelníkom vo vašom dome.

Zariadenie Logitech Harmony dokáže ovládať viac ako 250 000 multimediálnych zariadení. Pre overenie, či je to vaše kompatibilné, použite odkaz nižšie. 🙂

https://support.myharmony.com/en-sk/compatibility

Logitech Harmony spolupracuje aj s hlasovým ovládaním Amazon echo, takže všetky multimédiá dokážete ovládať aj hlasom.