Máte záujem začať so SMART home riešením alebo rozšíriť svoje portfólio o naše riešenia?

Ak ste odpovedali na danú otázku ÁNO sme tým správnym partnerom pre vás.

Naša spoločnosť zabezpečuje obchodné aj technické zaškolenie, prejdeme si s vami prvé inštalácie krok po kroku a zabezpečíme bezproblémové fungovanie systémov u vašich zákazníkov.

Pomôžeme vám viac ako ktokoľvek iný, pýtate sa ako? Čítajte ďalej .

 

Stavebná / Realitná firma

 

Stavebným firmám a realitným kanceláriam ponúkame rozsiahlu spoluprácu. Náš tím odborníkov vám do vašich riešení vie dodať elektroinštaláciu od A po Z za najlepšie ceny. Naša spoločnosť môže vyhotoviť vo vašich projektoch kompletnú elektroinštaláciu vrátane Z-wave alebo len Z-wave riešenie. Vašim klientom tak prinesieme najmodernejšie riešenia v oblasti stavebníctva a technologického vybavenia domov, bytov alebo aj hotelov a priemyselných objektov.

Provízny program pri takejto spolupráci nastavujeme vždy na mieru. 

Obchodný zástupcovia / predajne

 

Máte predajnu alebo ste schopný predajca ? Kontaktujte nás a informujte sa o možnostiach spolupráce. Ponúkame kompletné zaškolenie technológie Z-wave aj predaja tejto technológie koncovým klientom. Či už máte predajnu elektroniky, elektrotechnického materiálu alebo interiérové štúdio, malý dizajnový banner vám môže priniesť nemalé zisky. 

Pri takejto spolupráci môžete využívať naše služby pod vašou hlavičkou. Nastavenie provízneho programu je individuálne.  

Veľkoobchodný predaj

 

Máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu ? Ponúkame kompletné zaškolenie a plnú podporu pri riešení Z-wave Smart Home. Z-wave Smart Home riešenia sú vhodné pre akýchkoľvek profesistov, či ste elektrikár, kúrenár alebo riešite žalúzie môžete ponúknuť kvalitné Smart Home riešenie vašim klientom.

Kontaktujte nás a vyžiadajte si veľkoobchodný cenník.

Architekti / Projektanti

Architektom a projektantom ponúkamé naše know-how pre skvalitnenie ich služby vlastným klientom. Samozrejmostou je aj zaškolenie Z-wave produktov a pomoc pri implementovaní Z-wave technológie do jednotlivých riešení.

Samozrejmostou spolupráce je aj provízny program ktorý nastavujeme individuálne podľa dohody.