Kto sme

Naša spoločnosť dodáva komplexnú službu pre domácnosti budúcnosti.

Inteligentný dom nie je len ovládanie svetiel a žalúzii, v našom chápaní hovoríme o prepojení celého vybavenia nehnuteľnosti.

Napíšte nám a my vám navrhneme vykurovanie domu, automatizáciu, zavlažovanie, energetické poradenstvo, tienenie, okná a brány a všetky technológie spojíme do jedného systému, ktorý nazývame inteligentný dom.

VIDEO: Predstavujeme vám FIBARO s podporou z-wave, najrýchlejšie sa vyvíjajúci systém domácej inteligencie a automatizácie.

Osobitný Prístup

– Každý projekt je jedinečný, tak sa k nemu treba tak aj správať. Aj keď postavíte dva rovnaké domy vedľa seba, každý projekt je iný. Každý zákazník má svoje osobitné požiadavky podľa svojej osobnosti a životného štýlu. My sa snažíme každému zákazníkovi navrhnúť systém presne na mieru. V našom sortimente nenájdete žiadne balíčky, ktoré by nemuseli vyhovovať každému.

Od A po Z

– Inštalácia od vysekania drážok až po inštaláciu svietidiel. Neponúkame len inštaláciu inteligentných modulov, dokážeme vám vypracovať projektovú dokumentáciu, zrealizovať silnoprúdové a slaboprúdové rozvody, nainštalovať a sfunkčniť inteligentné prvky a skompletizovať celý projekt do finálneho stavu. Taktiež dokážeme poradiť pri výbere vhodných svetiel, vypínačov, zásuviek a hlavne spotrebičov do domácnosti, keďže veľká časť je s podporou Z-wave.

_______________________________________________________________________________________________________________

Dlhoročná spolupráca

– Spolupráca nekončí odovzdaním domu. Sme tu pre vás aj pri prispôsobovaní svojho domčeka vašim špeciálnym požiadavkám. Deti rastú, s tým sa menia aj možnosti automatizácie domu. Prispôsobenie domu vaším požiadavkám postupom času je jednoduché, no aj tak to nemusí zvládať každý. Sme tu pre vás pri nastavovaní nových prvkov a modulov, zmene nastavenia alebo napríklad tvorení scén. 

Profesionalita

– Máme skúsenosti s takmer každou technológiou, ktorá sa do domov inštaluje, a tak vieme presne, čo je pre vás najlepšie. Vieme technológie zosúladiť, nastaviť ich vzájomné prepojenie a ovládanie. S nami máte istotu, že váš dom bude fungovať naozaj správne. Dokážeme vám poradiť, čo je pre vaše bývanie vhodné, na čom dokážete ušetriť a čo nemá v danom prípade efekt.