Bezpečnosť so smart systémom

Zabezpečenie je základným prvkom inteligentného systému. Inteligentný dom s použitím komponentov Z-wave ponúka pestrú škálu zabezpečovacích prvkov. Od kamier popredných značiek ako Hikvision, až po multisenzory FIBARO, bezdrôtové senzory otvorenia okien a dverí, záplavové senzory, dymové senzory, uzatváracie ventily a rady ostatných komponentov v prémiovej kvalite a dizajne.

Presvedčte sa sami.

Bezpečnosť so smart systémom

Do inteligentného systému možno implementovať takmer každý možný certifikovaný zabezpečovací systém bez obmedzenia funkcíí z-wave alebo zabezpečovacieho systému. Naša spoločnosť zabezpečuje aj inštaláciu veľkého spektra zabezpečovacích systémov.

Taktiež implementáciu zabezpečovacích systémov do inteligentného bývania z- wave. Implementácia zabezpečovacieho systému je možná aj pri hotovej inštalácii. Nemusíte svoj alarm demontovať, jednoducho ho použijeme pri inštalácii Z-wave technológie.

Multifunkčný binárny modul

Zariadenie, ktoré je základom implementácie akéhokoľvek prvku bez podpory Z–wave. Používa sa najmä k prevodu signálu z rôznych spínacích senzorov.

Bezdrôtový dverový modul

Jednoducho nalepíte na dvere, okno alebo podobný mechanizmus a bezdrôtovo kontrolujete stav otvorenia a zatvorenia, napríklad aj chladničky.

Ochrana voči neželaným hosťom

Váš dom navštívi neželaný hosť. Systém vás automaticky upozorní, rozbliká všetky svetlá, vytiahne žalúzie, deaktivuje ovládanie osvetlenia, žalúzii, rozozvučí sa siréna a všetky multimédiá. Elegantný spôsob, ako upozorníte susedov a políciu a zároveň odstrašíte zlodeja, no nie?

Ochrana proti vytopeniu

Vo vašom dome praskne napríklad hadica k práčke a začne vytekať voda, čo okamžite zaznamená záplavový senzor. Automaticky sa uzatvorí hlavný uzáver vody, všetky RGBW LED v dome sa rozblikajú do modrej farby a systém vám pošle upozornenie na váš smartfón.

S Fibarom už nikdy nezmeškáte žiadnu návštevu

S použitím videovrátnikov s podporou Z–wave môžete odpovedať na zvonenia pri bráne z rôzneho miesta na svete. Stačí, aby ste mali pri sebe telefón s aplikáciou inteligentnej elektroinštalácie.
Videovrátnik má zabudovaný pohybový senzor, o návšteve budete vedieť ešte skôr ako vám zazvoní. Obrovská časť vlámaní prebieha cez deň, keď nikto nie je doma. Ak zlodej zazvoní, aby zistil, či je niekto doma, jednoduchou otázkou mu dokážete odpovedať z práce. Tak bude mať dojem, že ste doma.